Передній бризковик 50см*14 см*14.5см #Ulshop#
334,84 ₴
- В наявності
- Код: А0058992
Передній бризковик 50см*14 см*14.5см #Ulshop#В наявності
334,84 ₴
+380 (66) 740-88-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній бризковик для Model 3 та 5. Виконує захисну функцію, оберігаючи техніку від бруду, води та каміння під час руху. Металеве виконання забезпечує міцність і тривалий термін служби. Призначений для встановлення на сумісні моделі та ефективно працює в стандартних умовах експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 0.22 мм |
| Габарити | 50*14.5*14 см |
| Довжина: | 0.47 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісно з | Dozer Model 3 та 5 |
| Ширина | 0.11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334,84 ₴
